زیرپورتال بندرخمیر-هرمزگان
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
متون عمومي
متون عمومي
منو
همايش ها
ورود كاربران
تجدید میثاق با شهداء با حضور در مزار شهدای گمنام شهرستان بندر خمیر

 

رئیس دانشگاه پیام نور بندر خمیر اظهار داشت: شهدا، شمع محفل بشریت اند که به اسلام، آبرو و عزت دادند و عظمت و قدرت نظامی جامعه اسلامی که همواره در دنیا از آن گفته می شود، به برکت خون آن عزیزان است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور: احمد زاهری رئیس دانشگاه پیام نور بندر خمیر با بیان اینکه امروز، کشور و مردم ما، هرچه دارند به برکت خون شهدا می باشد گفت: رهبر معظم انقلاب تاکید دارند که) ترویج فرهنگ ایثار و جهاد و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، کمتر از خود شهادت نیست.(

وی با اشاره به اینکه ارتقای علم و دانش مهمترین رکن توسعه، پیشرفت و تعالی ایران اسلامی است، تاکید کرد: وظیفه اصلی ما در این برهه از زمان در قبال شهداء، تلاش علمی در جهت رسیدن به جایگاه برتر در جهان است.

رئیس دانشگاه پیام نور بندر خمیر اظهار کرد: ما وظیفه سنگینی را در قبال خون شهدا بر دوش داریم و باید همه دست به دست هم داده و فلسفه و فرهنگ شهادت و ایثار را زنده نگه داریم.

ز اهری تصریح کرد: دفاع مقدس، حقانیت خودمان، جمهوری اسلامی ایران و حقانیت شعارهایمان را با دفاع جانانه در طول 8 سال به دنیا نشان دادیم، دفاعی که مقدس بود و بر هر زن و مردی واجب و در طول این 8 سال از ولایت، شعارها و مکتب مان عقب نماندیم و مسایل اسلامی را در همه زمینه ها رعایت کردیم.

وی بیان کرد: می بایست امسال را که مزین به سال اقتصاد مقومتی،اقدام و عمل است، تلاش وافر در این زمینه به عمل آید.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما