زیرپورتال بندرخمیر-هرمزگان
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
متون عمومي
متون عمومي
منو
همايش ها
ورود كاربران

مسجد بهترین حلقه ارتباطی مسلمانان در جوامع اسلامی است

 رئیس دانشگاه پیام نور بندر خمیراظهار کرد: مسجد بهترین حله ارتباطی مسلمانان در جوامع اسلامی است و لزوم حفظ این وحدت را گوشزد می کند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور بندر خمیر؛ احمد زاهری، رئیس دانشگاه پیام نور بندرخمیر در دیدار با امام جمعه شهرستان در روز جهانی مسجد  با اشاره به اینکه مسجد در محیط زندگی نه تنها جامعه را به وحدت فرا می خواند بلکه مسجد ساختار فضای روستایی و شهری را به سمت خویش متمرکز می سازد، گفت:  محوریت مسجد در جهان اسلام حتی در جایگاه جغرافیایی آن نیز تاثیر و از این نظر مساجد در قلب اجتماعات اسلامی قرار دارد.

 رئیس دانشگاه پیام نور بندرخمیر اظهار کرد: مسجد یادآور استمرار وحدت بین مسلمانان است که این یادآوری در روز با ندای “الله اکبر” و حضور مسلمانان در مسجد جهت اقامه نماز انجام می گیرد و دائما به آن ها لزوم حفظ این وحدت را گوشزد می کند.

 زاهری تصریح کرد: دانشگاه پیام نور بندرخمیر دارای نمازخانه ایست که توسط خیر ساخته شده است و در حال حاضر توسط دانشجویان و کارکنان مورد استفاده قرار می گیرد.

 وی با بیان اینکه این دانشگاه درصدد فراهم نمودن شرایط مطلوب و بهینه سازی وضعیت موجود این نمازخانه است، افزود: در روزهای آتی در نمازخانه دانشگاه پیام نور بندرخمیر نماز جماعت اقامه می شود.

 در پایان حضرت حجت الاسلام والمسلمین جهانگیری نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بیان کرد: دانشگاه پیام نور بندرخمیر از مراکز فعال فرهنگی این شهرستان است که می بایست در زمینه های قرآنی برنامه های متنوع و کاربردی در دستور کار قرار دهد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما