زیرپورتال بندرخمیر-هرمزگان
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
متون عمومي
متون عمومي
منو
همايش ها
ورود كاربران
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.اخبار
تجدید میثاق با شهداء با حضور در مزار شهدای گمنام شهرستان بندر خمیر

 

رئیس دانشگاه پیام نور بندر خمیر اظهار داشت: شهدا، شمع محفل بشریت اند که به اسلام، آبرو و عزت دادند و عظمت و قدرت نظامی جامعه اسلامی که همواره در دنیا از آن گفته می شود، به برکت خون آن عزیزان است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور: احمد زاهری رئیس دانشگاه پیام نور بندر خمیر با بیان اینکه امروز، کشور و مردم ما، هرچه دارند به برکت خون شهدا می باشد گفت: رهبر معظم انقلاب تاکید دارند که) ترویج فرهنگ ایثار و جهاد و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، کمتر از خود شهادت نیست.(

وی با اشاره به اینکه ارتقای علم و دانش مهمترین رکن توسعه، پیشرفت و تعالی ایران اسلامی است، تاکید کرد: وظیفه اصلی ما در این برهه از زمان در قبال شهداء، تلاش علمی در جهت رسیدن به جایگاه برتر در جهان است.

رئیس دانشگاه پیام نور بندر خمیر اظهار کرد: ما وظیفه سنگینی را در قبال خون شهدا بر دوش داریم و باید همه دست به دست هم داده و فلسفه و فرهنگ شهادت و ایثار را زنده نگه داریم.

ز اهری تصریح کرد: دفاع مقدس، حقانیت خودمان، جمهوری اسلامی ایران و حقانیت شعارهایمان را با دفاع جانانه در طول 8 سال به دنیا نشان دادیم، دفاعی که مقدس بود و بر هر زن و مردی واجب و در طول این 8 سال از ولایت، شعارها و مکتب مان عقب نماندیم و مسایل اسلامی را در همه زمینه ها رعایت کردیم.

وی بیان کرد: می بایست امسال را که مزین به سال اقتصاد مقومتی،اقدام و عمل است، تلاش وافر در این زمینه به عمل آید.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما