زیرپورتال بندرخمیر-هرمزگان
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
متون عمومي
متون عمومي
منو
همايش ها
ورود كاربران
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.اخبار
پیام رئیس دانشگاه پیام نور واحد بندرخمیر جناب آقای دکتر زاهری به مناسبت نوروز 94

                       بسمه تعالیدکتر زاهری رئیس دانشگاه پیام نور واحد بندرخمیر با صدور پیامی فرار رسیدن ایام نوروز و آغاز سال 94را گرامیداشت

دکتر زاهری با صدور پیامی فرا رسیدن سال نو و عید نوروز را به کلیه ی جامع دانشگاهی به ویژه همکاران,استادان و دانشجویان شریف و گرامی تبریک گفت.


متن پیام دکتر زاهری به شرح زیر است:إِنَّ فِی خَلْقِ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضِ وَاخْتِلاَفِ اللَّیْلِ وَالنَّهَارِ لآیَاتٍ لِّأُوْلِی الألْبَابِ
مسلماً در آفرینش آسمان ها و زمین، و در پی یکدیگر آمدن شب و روز، برای خردمندان نشانه‌هایی است. (آیه 190/ سوره مبارکه آل‌عمران)
 


سال و فال و مال و حال و اصل و نسل و تخت و بخت
بادت اندر زندگانی برقرار و بر دوام
سال خرم فال نیکو مال وافر حال خوش
اصل ثابت نسل باقی تخت عالی بخت رام

بهار در فرهنگ ادبی و عرفانی ما ایرانیان، برجسته ترین نماد بینش و گشایش در عالم درون و بیرون است. ساحت و صحنه‌ای که عرصه‌های گوناگون روح و تن، حیات و نیستی و عالم باقی و فانی را در قلمرو و اندیشه اهل معنا شکوفا می‌کند. از همین روست که هرکس متناسب با ظرفیت خویش می‌تواند از این تحوّل عظیم طبیعی بهره و ذخیره‌ای بردارد.
برگ درختان سبز در نظر هوشیار/ هر ورقش دفتری است معرفت کردار در این موسم شادکامی و طرب روان و برترین جلوگاه اعتدال، برای عالم انسانی، آرزوی صلح و امنیت و آشتی و رفع خشونت‌‌ها و ستیزه‌جویی‌ها را از عمق جان خواهانم. آرزومندم در ایام نوروز امسال، که مصادف است با سالروز شهادت دخت با فضیلت نبی مکرم اسلام(ص)، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) مسلمانان جهان از نقش بی بدیل این بانوی دو عالم، در وحدت امت اسلامی و پیروان آیین محمدی(ص)، درس‌ها گرفته و از تفرقه‌ها و جدایی‌ها پرهیز نمایند.
برای جامعه دانشگاهی کشور سالی توأم با موفقیت‌های هر چه بیشتر در عرصه فرهنگ، دانش و فنّاوری را از آستان الهی مسألت دارم. از همکاران عزیز و دانشجویان آینده‌ساز، دانشگاه پیام نور واحد بندرخمیر که در سال 1393 با تلاش  و صلابت و انگیزه و امید، در مسیر اعتلای نام بلند دانشگاه پیام نور قدم برداشته و رفع نیازهای  کشور که از ارکان دستیابی به اهداف و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب است، را سرلوحه عمل و سیاست‌های خود قرار داده‌اند، به نوبه خود قدردانی و سپاسگزاری می‌نمایم. امید است در سال جدید نیز این حرکت اثربخش را با سرعتی فزاینده شاهد و ناظر باشیم.
از درگاه بی زوال خداوند کریم سلامتی و شادکامی توأم با عزت و سربلندی را برای همگان خواهان و خواستارم.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما