زیرپورتال بندرخمیر-هرمزگان
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار
متون عمومي
متون عمومي
منو
همايش ها
ورود كاربران
برگزاری مراسم تجلیل از مقام شامخ استاد در دانشگاه پیام نور بندرخمیر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور بندرخمیر؛ همزمان با سالروز شهادت استاد مطهری و روز استاد، مراسمی با حضور اعضای هیأت علمی و اساتید مدعو و کارکنان و تنی چند از دانشجویان برگزار شد.احمد زاهری رئیس دانشگاه پیام نور بندرخمیر؛ ضمن گرامی داشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری، روز استاد را به این قشر فرهیخته تبریک گفت و اظهار داشت: معلمی با وجود دانشجویان که طلایه داران علم و فرهنگ هستند، رسالت بسیار سنگینی است.

وی با تاکید بر ارتقای دانشگاه در زمینه های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی که اهداف اولیه دانشگاه است، مقوله فرهنگ را از مقوله های بسیار بزرگ دانست و یاد آور شد: با توجه به اینکه دانشجویان از رفتارها و حرکات اساتید الگوبرداری می کنند باید در رفتارها و حرکات خود توجه ویژه ای داشته باشیم. اساتید اگر رسالت واقعی خود یعنی علم همراه با تهذیب را به نحو احسن انجام دهند قدم بزرگی در اعتلای فرهنگی برداشته اند.

زاهری با بیان اینکه ایجاد دانشگاه تمدن ساز اسلامی در ابعاد دینی و علمی، مهم ترین هدف در نظر گرفته شده توسط مجموعه مدیریت دانشگاه پیام نور است گفت: اکنون با برنامه ریزی های گسترده صورت گرفته در تمامی حوزه ها، بسترهای لازم به منظور نیل به این هدف فراهم شده است.

وی پیشرفت های چشمگیر و افتخارات بی شمار سه سال اخیر دانشگاه را مرهون تلاش ها و خدمات تمامی پرسنل دانشگاه و در رأس آنها استادان شایسته وخدمتگذار این مجموعه عنوان کرد. 

در پایان مراسم لوح سپاس به پاس زحمات اساتید و کارشناسان به آنها اهدا شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما